Dostihový program

Dostihový program

     

Jméno:

Heslo:

Pošta
Pošta

Dostihový program

 4 643 116 
Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Bookmaker - Archiv - pořadí:
Poř.DresJménoVypsáno Vsazeno Suma
1.Drespedro1212,285,972.703,631,728.0015,917,700.70
2.Dreshorsefreak10,496,463.714,533,336.0015,029,799.71
3.Dresnikos8,334,289.02-3,430,058.404,904,230.62
4.Dresnimaima6,735,651.60-2,654,314.414,081,337.19
5.DresDobyvatel134,297.003,387,085.913,521,382.91
6.DresMartin1-1,867,500.005,375,404.303,507,904.30
7.DresROBI2,877,617.00418,459.003,296,076.00
8.DresVabank444,447.202,666,569.003,111,016.20
9.Dresmash-159,400.002,561,684.502,402,284.50
10.DresJayAre2,792,951.10-691,203.632,101,747.47
11.DresZoltan1,298,800.00748,059.002,046,859.00
12.Dresafro1,143,957.00429,835.001,573,792.00
13.Dreserik-96,200.00726,800.00630,600.00
14.DresSantos359,994.0063,600.00423,594.00
15.DresLubosch13,200.00335,540.00348,740.00
16.DresPivokrevnik381,000.00-49,000.00332,000.00
17.Dresmartas1,000.00295,850.00296,850.00
18.DresVita-262,550.00367,200.00104,650.00
19.DresZambo0.0093,000.0093,000.00
20.Dreswinner-65,750.00131,819.0066,069.00
21.DresMichal Kreidl0.0060,000.0060,000.00
22.DresKubista49,520.00-9,600.0039,920.00
23.Dresmaxolon0.0036,000.0036,000.00
24.Dresdom-lb8,100.0025,170.0033,270.00
25.DresMatony0.007,298.007,298.00
26.Dresjackdan0.007,000.007,000.00
27.Dreshaanka0.006,000.006,000.00
28.DressisterD9,000.00-3,000.006,000.00
29.Dresanonim.cheb0.005,000.005,000.00
30.DresVeru12310.005,000.005,000.00
31.Dresvinklarek1,000.004,000.005,000.00
32.DresVencano2,000.000.002,000.00
33.Drespavelko301,000.000.001,000.00
34.Drespejskova1,000.000.001,000.00
35.Dresnajulinka1,000.00-300.00700.00
36.Dreskorida11110.00400.00400.00
37.DresRoman0.00200.00200.00
38.DresSamanta0.0015.0015.00
39.Dresvocar0.0010.0010.00
40.DresStaj Tony0.000.000.00
41.DresTomas1,000.00-1,000.000.00
42.Dressyrucek.jindrich0.00-30.00-30.00
43.DresM.Pekarek0.00-100.00-100.00
44.Dresvalentina6,000.00-6,700.00-700.00
45.Drescage0.00-1,000.00-1,000.00
46.Dresjenson0.00-1,000.00-1,000.00
47.DresKrokodyl0.00-1,000.00-1,000.00
48.DresNiCooLka-1,000.000.00-1,000.00
49.Dresoverdose0.00-1,000.00-1,000.00
50.Drespepik la0.00-1,000.00-1,000.00
51.Dresvaclav0.00-1,000.00-1,000.00
52.DresDanndy3-600.00-1,000.00-1,600.00
53.Dresyloveiou400.00-2,100.00-1,700.00
54.DresGenevile0.00-2,000.00-2,000.00
55.DresIvana.K0.00-2,000.00-2,000.00
56.Drestemirkanov0.00-2,000.00-2,000.00
57.Dresbezabara-2,500.000.00-2,500.00
58.DresTiumen-1,000.00-1,500.00-2,500.00
59.Dresl-chu0.00-3,000.00-3,000.00
60.Dresvalasek0.00-3,400.00-3,400.00
61.DresMichelangelo0.00-4,000.00-4,000.00
62.Drespaja19790.00-4,000.00-4,000.00
63.Drespetr04165.00-4,980.00-4,815.00
64.DresMimi0.00-6,750.00-6,750.00
65.DresMaxwellL.G.200.00-7,100.00-6,900.00
66.DresAvolidaren1,000.00-8,000.00-7,000.00
67.Dreszdenka0.00-7,500.00-7,500.00
68.Dreszzzuzka3,000.00-11,200.00-8,200.00
69.DresOndra-8,800.000.00-8,800.00
70.DresNinetales0.00-9,620.00-9,620.00
71.DresStajMonello0.00-10,000.00-10,000.00
72.DresJan Moravec0.00-10,100.00-10,100.00
73.Dresvalášek0.00-11,200.00-11,200.00
74.DresMarii0.00-12,000.00-12,000.00
75.Drespetan0.00-12,400.00-12,400.00
76.Dreskapicka.rosi2,000.00-15,350.00-13,350.00
77.DresVeronika4,500.00-19,300.00-14,800.00
78.Dreslenin0.00-15,000.00-15,000.00
79.Dresplaylist13840.00-15,900.00-15,900.00
80.Dreshanina0.00-17,333.00-17,333.00
81.Dresstolo0.00-17,650.00-17,650.00
82.DresIjik0.00-20,000.00-20,000.00
83.Dresjirisind-25,200.001,050.00-24,150.00
84.DresProgression26,500.00-51,500.00-25,000.00
85.DresDoctor0.00-27,500.00-27,500.00
86.DresWinx0.00-28,000.00-28,000.00
87.Dreszdendik0.00-28,000.00-28,000.00
88.Dresodchy2,000.00-33,950.00-31,950.00
89.Dresanka0.00-37,000.00-37,000.00
90.Dresneele0.00-38,000.00-38,000.00
91.DresSANDOKAN0.00-40,000.00-40,000.00
92.Drescestmirkames0.00-49,000.00-49,000.00
93.Dreskarel690.00-50,000.00-50,000.00
94.DresTomasso0.00-50,000.00-50,000.00
95.Drespegudos0.00-53,330.00-53,330.00
96.DresAndysekAndysek-12,100.00-46,166.00-58,266.00
97.DresStaj Mongol11,600.00-88,900.00-77,300.00
98.Dresnia2990.00-81,000.00-81,000.00
99.DresLucipisek137,310.40-220,500.00-83,189.60
100.Dresmarbela0.00-100,000.00-100,000.00
101.Dresrotan0.00-100,000.00-100,000.00
102.Dresszabkos0.00-105,560.00-105,560.00
103.DresLaki1,000.00-110,490.00-109,490.00
104.DresLily-110,000.00-8,820.00-118,820.00
105.DresMishana-148,000.001,000.00-147,000.00
106.DresHighheat123-108,000.00-62,350.00-170,350.00
107.Dresvanous0.00-174,500.00-174,500.00
108.DresJana-Elina-14,770.00-169,365.00-184,135.00
109.DresKomteska-13,500.00-211,750.00-225,250.00
110.Dresastary-53,680.00-182,370.00-236,050.00
111.Dresjakobin-1,921,568.541,578,175.11-343,393.43
112.DresSlavoj-130,400.00-267,366.00-397,766.00
113.Drespepino0.00-414,550.00-414,550.00
114.DresWlck-195,000.00-302,000.00-497,000.00
115.DresBony 16-34,000.00-484,500.00-518,500.00
116.DresMirecek4,337,433.70-4,888,987.40-551,553.70
117.Dresdixinela152,186.60-919,977.00-767,790.40
118.DresWasabi-97,900.00-676,420.01-774,320.01
119.Dresharykk36,000.00-957,801.00-921,801.00
120.DresCOME WHITE-73,675.00-883,341.00-957,016.00
121.Dresoldik90,001.00-1,197,823.00-1,107,822.00
122.DresBarad-dur60,000.00-1,282,909.00-1,222,909.00
123.DresVik-247,360.00-1,106,416.00-1,353,776.00
124.DresRybarM0.00-1,550,030.00-1,550,030.00
125.DresChachar376,608.00-1,948,199.00-1,571,591.00
126.DresSoundofSaturn151,000.00-1,723,084.00-1,572,084.00
127.Dresbartman0.00-2,035,800.00-2,035,800.00
128.DresStana-756,652.00-1,678,376.00-2,435,028.00
129.DresZELDA682,300.00-3,121,963.45-2,439,663.45
130.DresVlastina105,294.90-2,613,850.75-2,508,555.85
131.DresMisanek-321,666.00-2,208,710.20-2,530,376.20
132.DresArva-1,463,094.99-1,189,118.20-2,652,213.19
133.Drestomstall-1,166,447.00-1,494,958.00-2,661,405.00
134.DresMarvel-129,938.60-2,697,023.55-2,826,962.15
135.DresPythia33,000.00-3,025,488.00-2,992,488.00
136.DresGoGo-78,900.00-3,054,858.00-3,133,758.00
137.Dreskozo1,650,083.00-5,330,772.50-3,680,689.50
138.DresRed Rum331,710.00-4,954,564.25-4,622,854.25
139.DresTroska-3,547,168.40-1,819,598.91-5,366,767.31
140.DresOhne Sorge-3,650,272.14-3,228,022.42-6,878,294.56
DosTipy
2019Vlastina38
Kurzové sázky
2019lautaro36,580
Dražba
5 hvězd
2019temirkanov74
Bookmaker
2019pedro1218,714
Vyhledání pedigree:

Kůň měsíce:
Kůň
červen 2020QUEEN OPERA
říjen 2019O'FFENSIVE
září 2019ARCTURUS
srpen 2019PALMERA
červenec 2019ARCTURUS
červen 2019RYONY
květen 2019ARCTURUS
duben 2019MOOREEN
Kůň měsíce
červenec 2020
Black Canyon
23% (4)
Cacophonous
0% (0)
Faliraki
17% (3)
Opasan
58% (10)
17
Jezdec měsíce
červenec 2020
Havelková M.
33% (5)
Koplík R.
53% (8)
Verner J.
13% (2)
Zatloukal M.
0% (0)
15
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
červen 2020Filipová P.
říjen 2019Krowicki P.
září 2019Florian A.
srpen 2019Florian A.
červenec 2019Šmída Z.
červen 2019Línek J.
květen 2019Mazur S.
duben 2019Línek J.