Dostihový program

Dostihový program

     

Jméno:

Heslo:

Pošta
Pošta

Dostihový program

 4 525 563 
Počet přístupů od 5.3.2001
TOPlist

Konta:
DresJménoTipySázkyDražbaDotaceSuma
1DresLalu Zica18,350,000-137,901-300,000250,20018,162,299
2DresVita21,550,000636,863-4,590,113261,30017,858,050
3Dresvindobona18,800,000293,167-3,338,600803,90016,558,467
4DresGabana17,300,000-1,013,2500016,286,750
5Dresnimaima21,350,0001,684,075-7,412,669626,55016,247,956
6DresTadeas17,350,000-311,750-1,100,000286,39016,224,640
7DresJosef17,350,000-2,369,075-301,000250,55014,930,475
8Drestonher14,350,000-94,0050014,255,995
9Drestemirkanov17,100,000-6,500-3,877,520436,00013,651,980
10DresPharlap15,600,000-412,800-2,254,422709,35013,642,128
11DresAnna13,200,00000013,200,000
12DresPEZOT13,050,00000013,050,000
13Dresjakobin13,500,000-606,2500012,893,750
14DresHucko12,750,00000012,750,000
15DresGalapiat du Mesnil16,800,000114,268-5,829,820944,46012,028,908
16Dresurban13,050,000-108,000-1,600,000267,70011,609,700
17Drescestmirkames14,100,000-443,985-2,560,023161,20011,257,192
18DresNaguiba12,950,000-178,708-1,806,100205,05011,170,242
19DresLincoln13,650,000-2,645,0000011,005,000
20DresTomík12,200,000-1,263,4500010,936,550
21DresAndrea11,950,000-115,010-1,200,000188,50010,823,490
22Dresjelen10,550,00000010,550,000
23DresArva12,550,000-265,950-2,837,400750,75010,197,400
24Dresnia29911,800,000-1,607,6000010,192,400
25Dreslautaro11,450,000-1,559,750009,890,250
26DresVabank16,000,0002,180,016-10,331,0171,941,2509,790,249
27Dreshojak9,550,0000009,550,000
28Dresnora9,500,0000009,500,000
29Dresafro19,900,000-582,180-13,044,5553,140,5509,413,815
30Dresvendys999,150,000229,303009,379,303
31DresDobyvatel9,850,000-477,999009,372,001
32Dresalois9,550,000-196,538009,353,462
33Drestory9,300,0000009,300,000
34DresRed Rum16,500,000-1,850,775-6,544,000621,2008,726,425
35Dresmaska8,700,0000008,700,000
36Dresciprof8,600,0000008,600,000
37DresBARTOSml11,750,000-828,700-3,200,000840,0008,561,300
38DresAlma9,500,000-200,000-900,000152,0008,552,000
39Dresvaclav9,050,000-558,550008,491,450
40DresCarotida9,500,00015,500-1,285,475140,0508,370,075
41DresGortys15,950,000-1,321,000-7,057,015712,3008,284,285
42Dresklaudie8,400,000-152,500008,247,500
43Dreshorsefreak7,700,000396,700008,096,700
44Dresdolfi9,000,000-991,000008,009,000
45DresEva10,850,0002,256,250-5,300,000170,5507,976,800
46Dresshell7,900,000-22,500007,877,500
47DresFechtner7,750,0000007,750,000
48DresBarad-dur16,800,000-1,288,850-8,107,100326,7007,730,750
49Dresfabianjiri7,600,0000007,600,000
50Dresmikeš7,550,0000007,550,000
51DresMiroslav TOMASEK7,500,0000007,500,000
52Dreshatom7,450,0000007,450,000
53DresHAKKINEN7,350,0000007,350,000
54DresKrokodyl17,450,000-6,854,500-3,810,125335,2007,120,575
55Dresvalášek7,650,000-687,000006,963,000
56Dresschiergen8,150,000-599,500-590,00206,960,498
57Dresbertikjo7,000,000-156,050006,843,950
58DresBag6,600,0000006,600,000
59DresGenevile6,600,000-43,035006,556,965
60Dresanela6,450,0000006,450,000
61Dresandrew6,650,000-20,000-244,20006,385,800
62DresLaBella10,450,000298,750-5,814,5001,383,1506,317,400
63DresSlavoj7,000,000-684,000006,316,000
64DresVincentvega11,750,000-428,000-5,420,000287,9506,189,950
65Dresstanda6,150,0000006,150,000
66Dresdemon6,600,000-233,350-267,00006,099,650
67Dresdon6,750,000-7,500-660,00014,4506,096,950
68DresAmamarf6,150,000-84,900006,065,100
69DresStaj Tony9,150,000-538,300-2,625,00018,0006,004,700
70Drespeter5,950,0000005,950,000
71DresLibuse6,050,000-157,500005,892,500
72Drespinda7,550,000-500-2,000,000219,6005,769,100
73DresMerlin5,750,000-56,797005,693,203
74Dresjanom8,250,000385,010-3,371,666417,4505,680,794
75Dresstolo9,450,000-385,000-3,466,20035,1505,633,950
76DresFrana9,550,000-1,124,000-2,914,95099,9505,611,000
77Dresdownunder11,650,000-327,100-5,845,500127,2005,604,600
78Dreszenyatta7,850,000-2,277,000005,573,000
79DresCihelna8,550,000-3,034,100005,515,900
80DresAlex6,400,000-223,000-765,10074,0505,485,950
81DresMartin112,600,000-1,944,810-5,400,000205,7505,460,940
82DresRudy5,450,000-1,135005,448,865
83DresMatony9,900,000-647,251-4,240,000393,5505,406,299
84Dresantonin5,300,0000005,300,000
85Dreskiki5,300,0000005,300,000
86Dreszakma5,300,0000005,300,000
87Drescica5,850,000-649,000005,201,000
88Dresagro16,250,000-1,110,075005,139,925
89Dresleos.miler5,100,0000005,100,000
90Drescathys7,500,000-382,000-2,856,975804,1505,065,175
91Dresekrazit5,050,0000005,050,000
92Drespavovi5,050,0000005,050,000
93DresZoltan17,200,000-753,649-12,533,0001,089,0105,002,361
94DresEmiliano144,900,0000004,900,000
95Dresjuraj4,900,0000004,900,000
96Dresplazer4,900,0000004,900,000
97Dresgeza13,100,000-1,579,450-7,317,000694,6004,898,150
98Drescage12,450,000-465,500-7,426,000337,7504,896,250
99DresM.Pekarek5,200,000-326,910004,873,090
100DresVera a Ruda6,350,000-1,487,352004,862,648
101Dresmucha4,750,00092,500004,842,500
102Drescmelda5,150,000-332,200004,817,800
103Dression5,200,000-384,950004,815,050
104Dresjirisind4,800,000755004,800,755
105DresOhne Sorge6,050,000-1,310,000004,740,000
106DresVeronika13,750,000-641,380-9,588,4491,216,1004,736,271
107DresProgression21,500,000-4,440,000-15,105,2002,748,1504,702,950
108Dreslexus9,800,000-1,512,788-3,968,000354,5504,673,762
109DresCenda4,650,0000004,650,000
110Drespavelko3011,050,000-497,400-6,524,500605,5504,633,650
111DresRosela14,850,000-4,722,000-5,676,503109,5004,560,997
112Dresodchy4,100,000364,500004,464,500
113DresAnelka6,200,000-125,650-1,940,500325,7004,459,550
114DresROBI14,500,000-1,677,310-9,470,0001,036,4004,389,090
115Dresdrb4,350,0000004,350,000
116Dresvalasek4,700,000-374,500004,325,500
117Dreschico4,300,0006,000004,306,000
118DresHHonza4,300,0000004,300,000
119DresJana-Elina7,700,000-263,782-3,960,500810,4504,286,168
120Dresnajulinka5,200,000-927,370004,272,630
121Dresjanica6,250,000-462,500-1,800,001247,2004,234,699
122Dreskorida11114,400,000-174,599004,225,401
123Dressvatos504,300,000-88,250004,211,750
124Dresalenastra4,200,0000004,200,000
125Drespetar15,350,000-708,000-580,000113,0004,175,000
126Dresakrij544,150,0000004,150,000
127DresTomasso6,500,000-845,750-1,606,26394,6504,142,637
128Dresdizzy5,150,000-1,019,750004,130,250
129Dresnejpa4,050,00054,260004,104,260
130Drestoivonen4,100,000-5,500004,094,500
131Dresrades4,050,0000004,050,000
132Drescommissaire4,050,000-565004,049,435
133DresKopejtko2,750,0001,294,375004,044,375
134Drespernikar4,050,000-24,000004,026,000
135DresStana13,500,000-2,878,800-7,562,400954,7504,013,550
136DresVlastina13,550,000-1,670,750-8,939,4501,063,8004,003,600
137Dresmorbid6,600,000-956,265-1,699,25055,5003,999,985
138DresAlice12,300,000-2,808,750-6,085,033560,2003,966,417
139Dresjunior6,050,000-150,250-2,059,000120,9003,961,650
140DresLubosch3,950,00010,000003,960,000
141Dresdarja3,950,0000003,950,000
142DresPalkac8,250,000-410,300-5,644,2501,751,7503,947,200
143Dresvalentina18,400,000-108,837-14,875,213513,0003,928,950
144Dresstejskal3,900,0000003,900,000
145Dresparamessi3,250,000645,000003,895,000
146Drestriglav10,350,000-1,157,148-6,080,002775,4003,888,250
147DresVandalio3,950,000-117,500003,832,500
148DresVendy3,800,0000003,800,000
149Dresanmi racing3,800,000-43,000003,757,000
150DresVik5,850,000-1,577,577-587,66662,0003,746,757
151DresAndysekAndysek12,850,000-2,049,955-8,525,0021,471,0503,746,093
152Dreshaanka3,950,000-238,010003,711,990
153Dresmanola3,700,0000003,700,000
154DresLivree8,750,000-860,248-4,685,002440,2503,645,000
155DresWinx3,050,000563,950003,613,950
156DresEvina3,600,0000003,600,000
157DresZELDA4,850,000-1,272,100003,577,900
158Dreszdendik3,550,0000003,550,000
159DresZemfira10,600,000-81,796-7,602,500598,5503,514,254
160DresTomas7,950,000-1,306,500-3,950,000759,7003,453,200
161Dresk_lukes3,450,0000003,450,000
162DresLenka3,500,000-50,000003,450,000
163Dresvaza3,400,000-4,800003,395,200
164DresMisanek3,000,000371,650003,371,650
165Dresholybull3,800,000-446,250003,353,750
166Drestlusty3,350,0000003,350,000
167DresAlena3,300,0000003,300,000
168Dresbolad3,300,0000003,300,000
169Dresbobik5,050,000-785,800-1,200,000232,0003,296,200
170DresMonk3,300,000-13,000003,287,000
171Dreszdarsky3,250,00012,000003,262,000
172DresPivokrevnik3,250,0008,000003,258,000
173Dreshanina8,250,000-724,480-4,524,443200,7003,201,777
174Dresmedor3,200,0000003,200,000
175Dreskouda3,150,0000003,150,000
176Dreszuza3,150,0000003,150,000
177Dresrudkaj4,800,000-1,674,750003,125,250
178DresCassidka4,000,000-177,500-1,200,000494,9003,117,400
179DresEARLY4,100,000-765,250-280,00028,9003,083,650
180Drespepa4,700,000-861,750-827,00061,1003,072,350
181DresGuy Ray Gluant4,400,000-21,320-1,687,780378,7503,069,650
182Dreschalko4,600,000-1,059,400-580,000103,8503,064,450
183Dresirena3,050,0000003,050,000
184Dresvordonka3,050,0000003,050,000
185DresXenon Q4,200,000-20,545-1,329,055175,2003,025,600
186DresMechanika3,200,000-176,000003,024,000
187Dreszzzuzka3,200,0000-191,0005,1003,014,100
188Dresastary10,100,000-1,067,850-6,816,438797,8003,013,512
189Dreskapicka.rosi3,400,000-113,700-500,000222,4503,008,750
190Drespedro4,250,000754,150-2,550,000553,6003,007,750
191Dresjarda3,450,000-443,000003,007,000
192DresMisa.L3,000,0004,979003,004,979
193Dresmachek3,000,0000003,000,000
194Drespedro129,800,000-87,500-7,005,955256,8502,963,395
195Dresdom-lb11,000,000-439,770-9,215,5001,614,2002,958,930
196DresMarii9,350,000-1,532,175-5,430,003560,3502,948,172
197DresPavla4,400,000-300,000-1,300,000146,9002,946,900
198Dresmalmaz3,000,000-55,000002,945,000
199Dresmirda3,300,000-3,400-400,00047,5002,944,100
200DresSaggit2,950,000-13,095002,936,905
201Dresbjunt2,950,000-14,250002,935,750
202Dresmaxolon18,000,000-336,250-16,678,5011,924,8502,910,099
203DresBlanka2,850,0000002,850,000
204Dressh2176412,850,0000002,850,000
205DressisterD3,650,000-459,000-400,00045,0002,836,000
206Dresgabip3,050,000-220,000002,830,000
207Dresalinesa2,800,0000002,800,000
208Dresanonim.cheb10,950,000-829,100-8,093,469731,0502,758,481
209Drespepino10,100,000-885,950-6,577,000120,4502,757,500
210Drestrake2,850,000-122,500002,727,500
211DresSafi4,500,000-111,250-1,700,00035,2502,724,000
212Dresprkenac7,250,0001,034,500-5,695,000116,0002,705,500
213Dreshlavicka3,550,000-856,000002,694,000
214DresTroska11,900,000-509,675-9,504,705808,2002,693,820
215DresGrim Fei Y Los Lobos2,750,000-62,500002,687,500
216DresSamanta2,950,000-110,500-170,00002,669,500
217DresKLÁTIVEJ TONDA2,150,000510,750002,660,750
218DresMára2,650,000-30,600002,619,400
219Dresmamlas2,700,000-84,000002,616,000
220Dresondrej3,900,000-1,287,750002,612,250
221DresdeMerteuil2,600,0000002,600,000
222Dresverdandi2,600,0000002,600,000
223DresNeklan9,950,000-726,350-7,937,0001,292,5502,579,200
224DresMirecek13,000,000-2,512,475-8,912,7301,000,6002,575,395
225Dresondrejvanura3,950,000-1,385,500002,564,500
226DresChachar3,500,000-937,650002,562,350
227Dreskenzi2,600,000-50,000002,550,000
228DresMaravilla10,100,000-742,000-8,921,4962,112,2602,548,764
229Dreserik15,200,000418,700-14,329,1131,254,6502,544,237
230DresDanndy32,500,00039,585002,539,585
231DresPILÁT3,200,000-667,250002,532,750
232DresNella6,550,000-324,000-3,791,00594,9002,529,895
233DresEvizna6,100,000-215,000-3,370,00011,7002,526,700
234DresIdunn3,400,000-54,500-820,00002,525,500
235DresAxelka5,300,0007,417-3,860,0001,058,0752,505,492
236DresKub2,500,0000002,500,000
237Dresmarkota2,500,0000002,500,000
238Dresvkmoch2,150,00024,500-1,000,0001,286,5502,461,050
239DresBroz2,450,0000002,450,000
240Drescuketka2,450,0000002,450,000
241Dresfafa2,450,0000002,450,000
242Dresvanous2,450,0000002,450,000
243DresLibor Apel.7,150,000-1,895,950-4,317,0001,508,1002,445,150
244DresIvana.K3,350,000-927,325002,422,675
245DresMarcos222,500,000-82,700002,417,300
246Dresoldik3,200,000-795,800002,404,200
247Dreskarel2332,650,000-250,000002,400,000
248Dresmaruska22,550,000-153,550002,396,450
249DresMelina2,350,00041,500002,391,500
250Drespetan15,050,000-2,993,250-10,108,000434,7002,383,450
251DresWasabi2,650,000-270,000002,380,000
252DresOndra5,000,000-659,500-2,245,000256,1502,351,650
253 Majk2,350,0000002,350,000
254Dresvocar2,350,0000002,350,000
255DresZambo4,150,000-1,726,250-120,00027,2002,330,950
256DresHyphen4,250,000-299,380-1,687,00060,3502,323,970
257DresZuzka=)3,000,000-679,200002,320,800
258DresLaki12,750,000-339,450-11,796,6011,691,9302,305,879
259Drespepos2,300,0000002,300,000
260Dresales532,300,000-18,475002,281,525
261Dresdubl2,300,000-50,000002,250,000
262DresMichal2,250,0000002,250,000
263Dreswhaler2,350,000-106,000002,244,000
264DresFocusak6,400,0003,395-4,689,800507,1502,220,745
265DresMarty3,200,000-879,300-136,00518,3502,203,045
266Dreshonza92,200,0000002,200,000
267DresStruhovsky2,200,0000002,200,000
268Dresalfonsi3,000,000-828,653002,171,347
269Dresgaso zlin4,300,000-1,638,625-500,0008,0502,169,425
270Dresvaneronika4,850,000-32,030-2,700,00042,5502,160,520
271DresBertina2,150,0000002,150,000
272DresRyaN2,150,0000002,150,000
273DresZuzanka2,150,0000002,150,000
274Dressyrucek.jindrich2,150,000-78002,149,922
275Dresnikos21,800,000-3,163,838-19,186,1222,697,5002,147,540
276DresBjunta2,800,000-657,804002,142,196
277Dresbartman5,350,000-1,079,500-2,270,000132,1502,132,650
278DresLukyn2,000,000109,250002,109,250
279DresAmazonka2,050,00048,500002,098,500
280Dresnica2,100,000-6,000002,094,000
281Dresdekret2,300,0000-443,000235,8502,092,850
282Drespasina6,350,000-333,250-4,933,000996,1002,079,850
283DresBony 16 2,800,000-36,250-700,00002,063,750
284Dreskaccmud2,650,000-77,577-550,00002,022,423
285Dresyloveiou2,000,00012,535002,012,535
286DresAles6,000,000-1,737,260-2,924,000672,3002,011,040
287Dres68hacek2,000,0000002,000,000
288Dressončo pončo6,500,000-65,000-4,775,001331,1501,991,149
289DresSnoopy15,550,000-2,426,250-12,761,1951,624,0501,986,605
290DresMaxwellL.G.5,850,000-874,500-3,310,000269,5501,935,050
291DresArganta2,150,000-234,500001,915,500
292Dresdostihak2,000,000-99,500001,900,500
293Drescerruti1,900,0000001,900,000
294Dresjara541,900,0000001,900,000
295DresLeoš1,900,0000001,900,000
296Dreslubmour1,900,000-1,000001,899,000
297DresIvana Lukaskova4,450,000-429,500-2,145,00001,875,500
298Dresluciev2,050,000-190,940001,859,060
299Dresnitram1,850,0000001,850,000
300Dreszuzana1,850,0000001,850,000
301Dresdopamin1,850,000-65001,849,935
302Dresvinklarek2,050,000-205,500001,844,500
303Dresoverdose6,150,000-288,000-4,223,000175,8001,814,800
304DresStaj Mongol11,300,000-105,500-11,424,0012,031,8001,802,299
305DresGoGo14,150,000-1,374,000-11,582,000606,4501,800,450
306DresBoro7,850,000-795,000-5,406,200149,0001,797,800
307DresBLACK DAHLIA2,450,000-653,500001,796,500
308DresRoman14,400,000-1,485,000-12,410,0121,291,0001,795,988
309DresDS MILLI2,650,000-376,500-500,00016,7501,790,250
310DresPythia5,600,000-1,561,500-2,350,00071,9001,760,400
311Dresl-chu2,450,000-690,000001,760,000
312DresBleekota1,750,0000001,750,000
313Dresmarian packa1,750,0000001,750,000
314Dreslucka2,350,000-606,800001,743,200
315DresLily2,950,000-19,510-1,215,00027,2001,742,690
316Dreskozo19,750,000-1,509,037-18,586,5002,071,8501,726,313
317Dresdedecek1,800,000-75,700001,724,300
318DresKubista12,150,000-1,124,418-10,225,862922,2501,721,970
319Dressabotage1,700,0000001,700,000
320Dresskobis1,700,0000001,700,000
321DresHenrinho1,700,000-235001,699,765
322Dreszvjed2,850,000-360,500-818,00023,8001,695,300
323DresIjik1,650,000-5,310001,644,690
324DresJan Moravec1,600,00010,500001,610,500
325Dresjirkac1,600,0000001,600,000
326DresSoundofSaturn5,700,000-1,087,850-3,177,802145,0001,579,348
327Dresmarbela2,400,000-825,530001,574,470
328Dresmash12,600,000407,250-13,688,4002,240,7501,559,600
329DresCOME WHITE10,150,000-563,325-9,196,1711,167,0501,557,554
330Dresszabkos12,600,000-308,430-13,593,9502,858,1001,555,720
331DresMartin Vávra3,700,000-34,000-2,200,00084,9001,550,900
332Dresmaftynka1,550,0000001,550,000
333DresMimi1,550,0000001,550,000
334Dresthe_carrion1,550,0000001,550,000
335Dresrotan1,850,000-325,000001,525,000
336Dresjirkada2,650,000-1,130,500001,519,500
337Dresrene meinthe2,300,000-488,400-333,33322,2501,500,517
338Dresjandejsek1,500,0000001,500,000
339Dresradonice1,500,0000001,500,000
340DresVencano1,550,000-50,000001,500,000
341Dreszdenka1,500,000-540001,499,460
342Dresjackdan1,500,000-6,437001,493,563
343DresKomteska1,950,000-208,153-261,0037,5001,488,344
344DresDarsalam4,050,000-372,000-2,220,00026,0001,484,000
345Dreslopata1,750,000-287,000001,463,000
346Dressarka.s1,600,000-138,800001,461,200
347DresMagdalena1,450,0000001,450,000
348Drespepik la1,350,00095,000001,445,000
349DresPalic1,950,000-526,000001,424,000
350Dresstaj Tabera4,150,000-777,000-3,552,1561,593,3001,414,144
351Dresvondris91,450,000-36,250001,413,750
352Dresdixinela5,150,00045,650-4,110,200315,1001,400,550
353DresIfka1,400,0000001,400,000
354DresKamil Kelimek1,400,0000001,400,000
355Dresmarci1731,400,0000001,400,000
356Dresvorogue1,400,0000001,400,000
357DresAles Jakub1,450,000-66,250001,383,750
358DresIwka1,450,000-67,500001,382,500
359Dresneele1,650,000-285,000001,365,000
360Dresdolinak1,350,0000001,350,000
361Dresjozef1,350,0000001,350,000
362Dreszdenii1,350,000-123001,349,877
363DresLili1,450,000-147,100001,302,900
364Dresmirek1,300,0000001,300,000
365Dresmobydick1,300,0000001,300,000
366Dresvalentinik1,350,000-58,780001,291,220
367Dresmartinka1,700,000-239,250-230,00033,7501,264,500
368DresBERTY RYCATEJ2,000,000-642,762-100,00001,257,238
369Dresmartina1,300,000-44,075001,255,925
370DresKata BDW1,800,000-387,833-200,00042,0001,254,167
371DresAndilek3,000,000-224,000-1,660,100135,7501,251,650
372DresRAY RAYCING3,300,000-1,308,750-981,250240,8501,250,850
373Dresgary1,400,000-151,550001,248,450
374DresHornik1,250,000-2,500001,247,500
375DresMishana5,050,000-20,740-4,100,000309,4001,238,660
376DresStaj Godlet4,600,000-550,250-3,400,000588,0001,237,750
377Dreslapo2,050,000-47,130-920,000140,6501,223,520
378Dresataman1,350,000-130,000001,220,000
379DresBigred10,000,000-160,850-8,934,017311,1501,216,283
380Dresveka1,250,000-40,000001,210,000
381Dreskosdidi1,250,000-40,625001,209,375
382Dresernando1,200,0000001,200,000
383Dresjofr1,200,0000001,200,000
384DresMORY1,200,0000001,200,000
385Dresnik1,200,0000001,200,000
386Dreslucka zemanova1,950,000-750,918001,199,082
387DresRed Riot950,000245,000001,195,000
388Drestuszka1,250,000-55,000001,195,000
389Dresmufik0071,300,000-56,250-50,00001,193,750
390DresBESTMATE1,050,000132,500001,182,500
391Dreshanacka5,700,0000-5,015,000494,9001,179,900
392Dressarkaperuan2,500,000-149,850-1,200,00025,4501,175,600
393DresSmarty2,000,000-829,000001,171,000
394DresKačenka1,300,000-133,000001,167,000
395DresL_Fifi1,200,000-43,000001,157,000
396DresLukas Vitek1,200,000-45,750001,154,250
397Dresklukes1,150,0000001,150,000
398Dresnirlucky1,150,0000001,150,000
399Dresroupec1,150,0000001,150,000
400Dressolomon1,150,0000001,150,000
401DresEwulka1,200,00033,500-100,00016,2501,149,750
402DresMICHAL JIRECEK1,150,000-3,501001,146,499
403DresHorváth1,500,000-356,400001,143,600
404DresVlcek20,900,000408,150-22,579,0002,413,1501,142,300
405DresKamila B1,200,000-10-100,00036,0001,135,990
406DresWlck1,300,000-188,000001,112,000
407DresGabina1,250,000-104,500-40,00001,105,500
408DresMonika Kantkova1,100,0000001,100,000
409Dresprinc1,100,0000001,100,000
410DresMirza6,000,000-665,520-4,636,000370,9501,069,430
411Drestallis1,250,00016,750-246,60046,7001,066,850
412DresBarulinesZz1,550,000-43,900-455,10101,050,999
413DresAnys1,050,0000001,050,000
414Dresarpuska1,050,0000001,050,000
415DresNora Jeane1,050,0000001,050,000
416Dresroot1,050,0000001,050,000
417DresMartina23,650,000-1,000,488-1,621,75012,1001,039,862
418Dresgeorg1,700,000-660,500001,039,500
419Dresdasakabat1,150,000-95,000-50,00029,8001,034,800
420DresMiitaa13,200,000-3,112,150-9,160,00091,5001,019,350
421DresRoddenberry18,100,0001,793,500-20,553,6651,679,0501,018,885
422DresBony1,000,00015,000001,015,000
423Dreswinner4,100,000-489,500-2,700,00097,9501,008,450
424Dreslopius1,000,0000001,000,000
425DresMojito7371,000,0000001,000,000
426Dresnovak1,000,000-10000999,900
427Dresmckoza1,050,000-57,10000992,900
428Dresmilan1,200,000-208,25000991,750
429Dresjanaka1,250,000128,750-535,000145,000988,750
430DresViki1,050,000-66,25000983,750
431Drespavel1,350,000-367,50000982,500
432DresSilver1,050,000-80,50000969,500
433Dreshollybull1,100,000-131,25000968,750
434Dresflash850,000115,00000965,000
435Dresartan951,000,000-47,00000953,000
436Drescermag950,000000950,000
437DresCorveta950,000000950,000
438Dresmrkef2,900,000-445,000-1,800,000285,850940,850
439DresCentirolka950,000-10,25000939,750
440DresSpeedy Diamond1,250,00071,800-450,00037,000908,800
441DresDan11900,000000900,000
442Dresjara900,000000900,000
443DresLider Racing900,000000900,000
444Drestrejtnarova900,000000900,000
445Dres8marek900,000-46000899,540
446DresLucipisek2,200,000470,850-2,000,000194,700865,550
447Dresshortgeorg950,000-87,45000862,550
448Dresreich900,000-40,00000860,000
449DresFantome850,00010000850,100
450DresPolárka850,000000850,000
451Dresvlmaceska850,000000850,000
452DresNumbersixvalverde800,00049,95000849,950
453Dresajvnajvn800,00045,65000845,650
454DresMarvel8,000,000-737,600-7,132,001703,750834,149
455Dresharykk10,550,000-2,380,750-7,959,000618,350828,600
456Dresbezabara8,950,000-361,551-8,298,000525,550815,999
457DresMartan850,000-42,50000807,500
458DresSantos6,350,000-689,455-5,553,401699,150806,294
459Drestribal750,00055,00000805,000
460DresDada800,000000800,000
461Dresmisulka850,000-50,00000800,000
462DresSabrina900,000-100,00000800,000
463DresWerena1,100,000-6,500-400,000103,550797,050
464Dresfabregas1,150,000-358,50000791,500
465Dresturfman1,000,000-77,800-193,00059,750788,950
466Dreskarel69850,000-62,70000787,300
467Dresdraace800,000-50,00000750,000
468DresMrkáčková750,000000750,000
469Drespocahontas750,000000750,000
470DresVelkova750,000000750,000
471DresDomkar950,000-200,25000749,750
472DresAvolidaren850,000-109,55000740,450
473Dreshippodamie24,400,000-50,125-3,711,00099,400738,275
474Dresgrusa1,000,0000-271,0008,550737,550
475Dresmajitelka1,000,000-265,00000735,000
476Dreslegosz950,000-177,950-37,5000734,550
477DresMaroma4,600,000-150,600-4,110,150388,500727,750
478Dreshelena900,000-179,90000720,100
479DresStajMonello2,550,000185-1,993,113160,350717,422
480Dresaluna1,850,000-220,000-951,00034,150713,150
481DresAirin800,000-92,45000707,550
482DresMonopoly500,000205,00000705,000
483DresFormula700,000000700,000
484DresGreta700,000000700,000
485Dresjan.havel700,000000700,000
486DresLejci600,000100,00000700,000
487DresPaolinka700,000000700,000
488Dressamout700,000000700,000
489DresTipar700,000000700,000
490Dreszdena650,00050,00000700,000
491Dreshugo700,000-300699,997
492Dresgabrhela700,000-8,45000691,550
493DresKaterina650,00041,50000691,500
494DresNiCooLka650,00036,40800686,408
495Dresluky500,000184,00000684,000
496Dresjenson700,000-20,55000679,450
497DresBara13800,000-123,95000676,050
498DresLulan550,000125,00000675,000
499DresNumerodix8,350,000-636,000-7,438,000381,550657,550
500Dresinnsbridge650,000000650,000
501Dreskovanmar650,000000650,000
502Drespmatejka650,000000650,000
503Dresdimi650,000-5000649,950
504DresPonytail650,000-10,00000640,000
505DresGenius500,000131,95000631,950
506DresBaacinka650,000-22,95000627,050
507DresHekra900,000-275,00000625,000
508Dreswondrash550,00071,50000621,500
509Dreskule700,000-81,25000618,750
510Dresjosi850,000-240,00000610,000
511DresGenevelle600,0007,00000607,000
512Drestomashurt700,000-95,00000605,000
513Dresmaresova600,000000600,000
514Dresmarkse600,000000600,000
515Drespepik700,000-100,00000600,000
516Dresromanmoge650,000-52,75000597,250
517DresPRINCIPESSA800,000-210,00000590,000
518Dresemperor800,000-212,50000587,500
519Dresholy bull700,000-122,00000578,000
520DresRankaBaraDra600,000-25,00000575,000
521Drestera600,000-25,00000575,000
522Dresmarbell600,000-26,90000573,100
523DresAprilia750,000-181,15000568,850
524Dresmoon ballad1,300,000-347,500-410,00018,600561,100
525DresJHolis600,000-40,00000560,000
526DresAnnabella*600,00010-49,0000551,010
527Dreschristian550,000000550,000
528Dresgapa550,000000550,000
529DresKirung Girl550,000000550,000
530Dreskokotek550,000000550,000
531Dresma_la550,000000550,000
532Dresmonolex550,000000550,000
533DresTertulian550,000000550,000
534Dresgraham550,000-500549,995
535Dresevicka123550,000-1000549,990
536Drestgumi550,000-30000549,700
537DresFlare13550,000-1,30000548,700
538Dreslenin550,000-13,59600536,404
539DresLandaluce550,000-20,00000530,000
540Dresalcca5,150,000-642,010-4,265,700280,550522,840
541DresOskar1,350,000-827,50000522,500
542Dreskrek800,000-279,25000520,750
543Dresdiana-r550,000-32,95000517,050
544DresVikita2,100,000-16,500-1,600,00031,450514,950
545DresTobby550,000-2,780-49,65014,550512,120
546Dresrevin500,00011,35000511,350
547Dressvatosm2,750,0005,750-2,250,0000505,750
548Dresadelafelixova500,000000500,000
549Dresattacante6500,000000500,000
550Drescesta500,000000500,000
551Dresdimína500,000000500,000
552Dresdoggerr500,000000500,000
553Dreshuhlal500,000000500,000
554DresLuckyBoy500,000000500,000
555Dresqwertzuiop500,000000500,000
556Dresredakles500,000000500,000
557Dresrfrolo500,000000500,000
558DresStrejc500,000000500,000
559 Zoja Sediva500,000000500,000
560DresBorovak900,000-402,50000497,500
561Dresperuan3,600,000-155,000-3,084,750134,810495,060
562DresRadbuk450,00043,00000493,000
563DresTaranka500,000-11,75000488,250
564DresDoňa Mimoňa650,000-169,65000480,350
565DresJayAre14,700,000-1,520,750-13,142,450442,700479,500
566Dresmartas5,150,000-975,500-3,744,10048,000478,400
567DresLancelot450,00017,89800467,898
568Dresmalba1500,000-34,75000465,250
569DresBIANKA6,650,000-488,000-6,148,502449,850463,348
570DresMartinZ500,000-40,00000460,000
571Dreslanna700,000-243,75000456,250
572Dresbrunetka.k450,0005,50000455,500
573Drestrifecta400,00051,00000451,000
574Dresmiroslava450,00010000450,100
575DresBodoko450,000000450,000
576 BranyM450,000000450,000
577DresBubo450,000000450,000
578DresFILIP185450,000000450,000
579DresFrantisek1450,000000450,000
580Dresgumitekk450,000000450,000
581DresIvan450,000000450,000
582DresJoshua450,000000450,000
583Dreskoniceks450,000000450,000
584Dresleoš miler450,000000450,000
585DresLider Racing Stable450,000000450,000
586Drespepoš450,000000450,000
587DresRendy97450,000000450,000
588Dresrodb450,000-100449,999
589DresJedovachyse450,000-17000449,830
590Dresxmmmail450,000-40000449,600
591Dresempress650,000-212,50000437,500
592Dresswain600,000-163,98000436,020
593DresPetan1991400,00034,90000434,900
594DresMaki1,500,000-1,650-1,215,005141,500424,845
595DresMrkackova350,00067,00000417,000
596DresRenca Voky450,000-33,57500416,425
597Dresstáj-gabriela1,400,00086,750-1,162,00086,050410,800
598Dresjulie500,000-90,25000409,750
599Dresbookmaker400,000000400,000
600DresDvur.Zahornice400,000000400,000
601Dresenjoi400,000000400,000
602DresKonigsohn400,000000400,000
603Dreslaskonka400,000000400,000
604Dresmarquis400,000000400,000
605DresPera400,000000400,000
606DresPetr Dostal400,000000400,000
607Dresplanoaxius400,000000400,000
608Dresrades5400,000000400,000
609Dressemanik400,000000400,000
610DresVerunka400,000000400,000
611DresWBR400,000000400,000
612DreswhalerF400,000000400,000
613Dresmalemimino450,000-56,75000393,250
614DresMichelangelo4,750,000-1,322,500-3,225,000181,350383,850
615Dresstaj piskot900,000-520,00000380,000
616Dreswraja350,00024,00000374,000
617Dresbellaboy400,000-29,20000370,800
618Dreswendy800,000-439,00000361,000
619DresNinetales650,000-293,82000356,180
620Dresboda.dostal350,000000350,000
621Dreschamber350,000000350,000
622DresDarley911350,000000350,000
623DresGALUP350,000000350,000
624DresJiří Berger350,000000350,000
625Dresjokr350,000000350,000
626DresKonrad350,000000350,000
627DresKRUND350,000000350,000
628Dreslinos350,000000350,000
629Dreslucie350,000000350,000
630DresNemka350,000000350,000
631DresNikca350,000000350,000
632 tondaherzog350,000000350,000
633Dresvlawal350,000000350,000
634Dreslatwing500,000-151,50000348,500
635Dressallyk350,000-9,25000340,750
636DresDegro200,000134,62500334,625
637DresChose650,000-320,50000329,500
638DresTomáš Schühler5,050,000-1,312,500-3,590,000176,000323,500
639DresBlas400,000-80,00000320,000
640Dresvecherka450,000-130,00000320,000
641DresHonza400,000-80,25000319,750
642Dresandreaamilan450,000-134,00000316,000
643Dresblb550,000-234,55000315,450
644DresGary Stevens600,000-286,25000313,750
645DresLiman2,000,000-608,500-1,092,05112,800312,249
646DresDomkar2007450,000-144,00000306,000
647DresSaldo300,00043500300,435
648DresAdraj300,000000300,000
649DresDonna16300,000000300,000
650DresEfix300,000000300,000
651Dresfb300,000000300,000
652DresFrantisek300,000000300,000
653Dreshajtra300,000000300,000
654Dreskkmotr300,000000300,000
655Dreskwakers300,000000300,000
656Dresmonikao300,000000300,000
657Dresnelson300,000000300,000
658DresNeptune300,000000300,000
659DrespingmasteR300,000000300,000
660Dressatan300,000000300,000
661Dresslechtis300,000000300,000
662DresStajňa MALTINETTO300,000000300,000
663DresVasa300,000000300,000
664Drestomas.dur300,000-13,55000286,450
665Dresbarbarrosa750,000-228,300-270,00033,900285,600
666Drespetr045,000,000-431,207-4,451,010157,250275,033
667Dresjokerit350,000-80,00000270,000
668Dreskarlos300,000-30,00000270,000
669DresLlanito1,000,00072,500-820,00016,750269,250
670Dresmistrr750,000-385,500-152,00039,950252,450
671DresDana250,000000250,000
672DresKatkaS250,000000250,000
673DresKiirten250,000000250,000
674Dresladyanne250,000000250,000
675Dresmilan brany250,000000250,000
676Dresmiri250,000000250,000
677Dresmisha250,000000250,000
678DresMUFTI250,000000250,000
679Dresremeva250,000000250,000
680Dresrizecek250,000000250,000
681DresSajdl250,000000250,000
682Dresstepanka250,000000250,000
683DresUlrika250,000000250,000
684Dreslaibach250,000-2800249,972
685Dresjuve250,000-25000249,750
686DresMagnifica250,000-27500249,725
687DresJanzid250,000-1,00000249,000
688Drescereus250,000-3,12500246,875
689DresRybarM2,850,000-1,128,750-1,500,00015,000236,250
690Drespkpf250,000-32,77000217,230
691DresJanosik100,000110,00000210,000
692Drestomstall5,900,000-545,000-5,551,000405,600209,600
693DresBecky200,000000200,000
694Dresbybop200,000000200,000
695DresCandie200,000000200,000
696Dresdenisa200,000000200,000
697DresDobrovolny200,000000200,000
698Dresfesoj200,000000200,000
699DresFrantisek Broz200,000000200,000
700Dresivan47200,000000200,000
701Dresjirikov200,000000200,000
702Dresjirikovas200,000000200,000
703Dresjiristrejc200,000000200,000
704DresJosef Vana200,000000200,000
705Dresjozeff200,000000200,000
706Dreskenny007200,000000200,000
707Dreskosorak200,000000200,000
708Dreskrulik200,000000200,000
709Dreslumpik01200,000000200,000
710Dresmartinh200,000000200,000
711Drespetept200,000000200,000
712DresPetka412200,000000200,000
713Drespetr jirasek200,000000200,000
714Dresrandolf200,000000200,000
715Dresrehor200,000000200,000
716Dressaintly200,000000200,000
717DresSanan200,000000200,000
718Dressymbol300,000-100,00000200,000
719DresVanerova Ivana200,000000200,000
720Dresxenofoul200,000000200,000
721 X_X_X_m.pekarek200,000000200,000
722DresZdenek200,000000200,000
723Dreszdenekz200,000000200,000
724DresMagic Light150,00040,70000190,700
725DresTRIBAL INSTINCT250,000-60,00000190,000
726DresTerezaKuzelakova300,000-111,00000189,000
727DresKašpárek Karel300,000-120,00000180,000
728Dresmicka350,000-170,00000180,000
729DresMichal Kreidl50,000125,00000175,000
730DresDDD200,000-27,25000172,750
731DresIberia200,000-30,00000170,000
732DresBlack Caviar300,000-134,68800165,312
733Dressavana13150,0005,50000155,500
734DresHighheat123200,000-49,00000151,000
735DresKlarcaTrousilova150,0007600150,076
736Dres1stein150,000000150,000
737DresAdelaFel150,000000150,000
738Dresbabicka150,000000150,000
739DresBarvinek150,000000150,000
740DresBecky12150,000000150,000
741Dresbillyeliot150,000000150,000
742Dresbohous150,000000150,000
743Dresborgio150,000000150,000
744Drescap150,000000150,000
745Dresczesion150,000000150,000
746Dresdandys150,000000150,000
747DresFergana150,000000150,000
748Dresfore150,000000150,000
749DresHarry150,000000150,000
750DresHolis150,000000150,000
751Dresjackie150,000000150,000
752Dresjberger150,000000150,000
753Dreska.117150,000000150,000
754Dreskingo72150,000000150,000
755Dreskmonda150,000000150,000
756Dreslanger150,000000150,000
757DresLiduska150,000000150,000
758DresMachL150,000000150,000
759Dresmar-bel150,000000150,000
760Dresmilanholub150,000000150,000
761Dresmistery150,000000150,000
762Dresnaslase150,000000150,000
763Drespegudos150,000000150,000
764Drespetr150,000000150,000
765Dresrk.seznam150,000000150,000
766 schulmann150,000000150,000
767Dresshakira150,000000150,000
768Dressten357150,000000150,000
769Dresterush13150,000000150,000
770Dresupc85150,000000150,000
771 X_X_X_omar150,000000150,000
772Dresaabbcc150,000-1600149,984
773DresKlarinaTrousilova150,000-6300149,937
774DresLadySavignon150,000-22000149,780
775DresJessica150,000-60000149,400
776Dressamby150,000-95000149,050
777Dresmys150,000-1,46000148,540
778Dresxkola200150,000-3,25000146,750
779Dresjosestan150,000-4,75000145,250
780Drespaja1979150,000-5,00000145,000
781Dresil capitano200,000-57,00000143,000
782DresMiKKC50,00092,50000142,500
783Dresjancaaa150,000-7,81000142,190
784DresDavid359150,000-8,00000142,000
785DresSkippka200,000-60,50000139,500
786DresMexičan150,000-13,39000136,610
787Dresjituska350,000-219,85000130,150
788Dresstarfighter200,000-72,60000127,400
789DresLENNEY50,00075,00000125,000
790DresHonzic250,00069,592-310,000110,800120,392
791Dresbetyna200,000-85,00000115,000
792DresLibry400,000-286,00000114,000
793 piska100,00012,25000112,250
794Dresanka100,00010,00000110,000
795DresMysak150,000-42,00000108,000
796DresFunana100,0007,00000107,000
797Dresslunecnice100,0003,50000103,500
798Dres11RADIM11100,000000100,000
799DresBAGGIO100,000000100,000
800Dresbookmaker81100,000000100,000
801 chleba100,000000100,000
802 Dalibor100,000000100,000
803DresDalisek100,000000100,000
804Dresdannemm100,000000100,000
805DresDENULLIINKA_02100,000000100,000
806Dreset.caetera100,000000100,000
807Dresforlind100,000000100,000
808Dresgsf600s100,000000100,000
809DresJana Doktorova100,000000100,000
810Dresjana lenomarova100,000000100,000
811DresJelenovitej100,000000100,000
812Dresjenik3100,000000100,000
813DresJolca100,000000100,000
814Dreskiki13100,000000100,000
815Dreskope100,000000100,000
816DresKubaJ100,000000100,000
817DresLadavyskocilova100,000000100,000
818Dreslatmon100,000000100,000
819 lenka jenikova100,000000100,000
820DresLibint100,000000100,000
821Dresliborziegl100,000000100,000
822Dreslojzanek100,000000100,000
823DresLulinka.....100,000000100,000
824DresM-iri100,000000100,000
825Dresmajuso100,000000100,000
826 makynka100,000000100,000
827DresMarie100,000000100,000
828DresMetér100,000000100,000
829 michaljockey100,000000100,000
830 micunek100,000000100,000
831Dresmilano11100,000000100,000
832DresMilunka100,000000100,000
833Dresmino3400100,000000100,000
834Dresmiras100,000000100,000
835 Monchiii100,000000100,000
836DresMonik100,000000100,000
837 mtoto100,000000100,000
838Dresnamornikkkkkkkkkkkkk100,000000100,000
839DresNikol100,000000100,000
840Dresnova100,000000100,000
841Dresolga77100,000000100,000
842Drespapo100,000000100,000
843Drespavel12100,000000100,000
844Drespavlina kacerova100,000000100,000
845DresPecka100,000000100,000
846Drespejskova100,000000100,000
847DresPetr2323100,000000100,000
848DresPokorna100,000000100,000
849Dresprokupek100,000000100,000
850Dresrefik100,000000100,000
851DresRios100,000000100,000
852DresSANDOKAN150,000-50,00000100,000
853Dresscamp_billy100,000000100,000
854Dressonny100,000000100,000
855Dressouckova.janina100,000000100,000
856Dressportchov-rezacova100,000000100,000
857Dresstepanka.vodrazkova100,000000100,000
858DresStovajs18100,000000100,000
859DresTerracon100,000000100,000
860 tesarova100,000000100,000
861Drestheoden100,000000100,000
862Drestyna100,000000100,000
863DresVeselá bída100,000000100,000
864DresVítězslav Felix100,000000100,000
865DresVojta13100,000000100,000
866Dresvojtisek100,000000100,000
867DresVondrova100,000000100,000
868Dresweismuler100,000000100,000
869Dresxmanda100,000000100,000
870DresDUDO20100,000-1200099,880
871DresTerminala100,000-1220099,878
872DresBzumkaa100,000-7000099,300
873DresBohumil Kos100,000-1,7500098,250
874DresRadim100,000-2,0000098,000
875DresBoris100,000-2,6000097,400
876DresMairin100,000-3,5000096,500
877Dresrosendorf250,000-154,0000096,000
878DresKetlin100,000-5,0000095,000
879Dressabatini100,000-8,0000092,000
880DresSarka50,00041,2500091,250
881Dresadyn100,000-10,0000090,000
882Dresturdas100,000-10,0000090,000
883Dresmartineso 07100,000-15,0000085,000
884Dresjanek58100,000-15,2250084,775
885Dresxanadu50,00031,2500081,250
886Dressnipp50,00029,0900079,090
887DresBaronsks200,000-125,2500074,750
888DresDzudzu150,000-80,0000070,000
889Drescipis50,00018,0000068,000
890Dresmajorzeman50,00013,4380063,438
891Dressavio9950,0006,4000056,400
892DresRadovan100,000-44,0000056,000
893DresLuboš100,000-45,0000055,000
894DresSupp50,0005,0000055,000
895Dreshapy.na50,0002,0000052,000
896Drestutovka50,0001,5000051,500
897DresTITITKO400,000-195,000-205,00051,25051,250
898Drespetruska50,0002900050,290
899DresKeytlin.com50,0001550050,155
900DresYennefer50,000150050,015
901 1.FC ČENON50,00000050,000
902Dres1234550,00000050,000
903 1271076850,00000050,000
904DresAdela+H50,00000050,000
905DresAdelka9250,00000050,000
906Dresambersand50,00000050,000
907Dresamigo50,00000050,000
908DresAndulka50,00000050,000
909Dresanetka baletka50,00000050,000
910Dresanicka50,00000050,000
911Dresanicka2350,00000050,000
912DresAnýsek50,00000050,000
913Dresarcaro50,00000050,000
914Dresarcenciel50,00000050,000
915DresArgo50,00000050,000
916Dresartur50,00000050,000
917DresAsprava50,00000050,000
918DresBAJA50,00000050,000
919Dresbaronial50,00000050,000
920DresBartys50,00000050,000
921DresbarunaP50,00000050,000
922 bazant50,00000050,000
923DresBendakova50,00000050,000
924Dresberan50,00000050,000
925Dresberry50,00000050,000
926Dresberunka.150,00000050,000
927Dresberuska50,00000050,000
928 Beruška50,00000050,000
929Dresbingo50,00000050,000
930Dresblankajane50,00000050,000
931Dresbobis50,00000050,000
932Dresbodl50,00000050,000
933Dresbruder50,00000050,000
934Dresbrundi50,00000050,000
935Dresbrutus50,00000050,000
936 Bubnova50,00000050,000
937DresBumba50,00000050,000
938DresCatherine50,00000050,000
939DresChanda50,00000050,000
940Dreschantal50,00000050,000
941Drescharon50,00000050,000
942DresCisar50,00000050,000
943Drescolorado50,00000050,000
944Drescomedy50,00000050,000
945DresCreola50,00000050,000
946 d6a6c6o50,00000050,000
947DresD@avids50,00000050,000
948Dresdada080950,00000050,000
949DresDAGI50,00000050,000
950DresDAN50,00000050,000
951Dresdanula750,00000050,000
952DresDARINA200,000-150,0000050,000
953Dresdavec6250,00000050,000
954DresDemon 250,00000050,000
955DresDemon250,00000050,000
956Dresdenis50,00000050,000
957DresDENULLE50,00000050,000
958DresDenzule2550,00000050,000
959DresDettori50,00000050,000
960DresDoctor50,00000050,000
961Dresdonda50,00000050,000
962DresEddie14202450,00000050,000
963Dreselenka50,00000050,000
964Dreseliot50,00000050,000
965DresEliska198050,00000050,000
966DresEnigma50,00000050,000
967Dresf.mikes50,00000050,000
968 fabian50,00000050,000
969DresFikjunior50,00000050,000
970Dresgerman50,00000050,000
971Dresggs50,00000050,000
972DresGoForWand50,00000050,000
973DresGold yellow50,00000050,000
974Dresgullap50,00000050,000
975Dresgumitek50,00000050,000
976Dreshaha50,00000050,000
977DresHana50,00000050,000
978Dreshanej50,00000050,000
979DresHanigan50,00000050,000
980 HANINI50,00000050,000
981Dreshap.na50,00000050,000
982DresHavlik50,00000050,000
983Dreshelenav50,00000050,000
984Dreshollant50,00000050,000
985 holubarova50,00000050,000
986DresHonza Beneš50,00000050,000
987Dreshopesolo50,00000050,000
988Dreshrabar50,00000050,000
989Dreshraběnka50,00000050,000
990Dresilussion150,00000050,000
991DresiMY_a.Ne.Th.Ka50,00000050,000
992DresIrena.Rosenfeld50,00000050,000
993DresIshat50,00000050,000
994DresIvanka50,00000050,000
995Dresjackdan1350,00000050,000
996Dresjana7650,00000050,000
997 JanaN50,00000050,000
998Dresjanka.blaza50,00000050,000
999DresJanulka50,00000050,000
1000DresJasná50,00000050,000
1001Dresjedna150,00000050,000
1002DresJiraJ50,00000050,000
1003Dresjirka h50,00000050,000
1004Dresjohnson.kofola50,00000050,000
1005DresJohnyHans50,00000050,000
1006Dresjojo50,00000050,000
1007Dresjulian50,00000050,000
1008Dreskamil7750,00000050,000
1009 Kamila50,00000050,000
1010Dreskantkova katerina50,00000050,000
1011Dreskapricek50,00000050,000
1012Dreskarel maca50,00000050,000
1013Dreskarelr50,00000050,000
1014DresKate50,00000050,000
1015 Katka50,00000050,000
1016Dreskett50,00000050,000
1017Dreskeydee50,00000050,000
1018Dreskikihary50,00000050,000
1019Dreskirasjer50,00000050,000
1020DresKlariska50,00000050,000
1021DresKlecka50,00000050,000
1022DresKocour50,00000050,000
1023 kokot50,00000050,000
1024Dreskolousek50,00000050,000
1025Dreskooon50,00000050,000
1026Dreskoty50,00000050,000
1027Dreskoukynka4250,00000050,000
1028DresKozakevic50,00000050,000
1029Dreskristla50,00000050,000
1030Dreskrizan50,00000050,000
1031DresKruspe50,00000050,000
1032DresKubino50,00000050,000
1033DresKudla50,00000050,000
1034Dreskulisek50,00000050,000
1035Dreskwake50,00000050,000
1036Dreskypr50,00000050,000
1037DresLadik50,00000050,000
1038DresLahy50,00000050,000
1039Dreslala50,00000050,000
1040 Lanner50,00000050,000
1041DresLekvar150,00000050,000
1042Dreslentilka.2250,00000050,000
1043Dreslianhel50,00000050,000
1044Dreslibchavy50,00000050,000
1045 libor50,00000050,000
1046DresLider Lady50,00000050,000
1047Dreslojzik50,00000050,000
1048DresLucia50,00000050,000
1049Dresludvatemel50,00000050,000
1050Dreslukas 199450,00000050,000
1051Dreslze50,00000050,000
1052Dresmafiam50,00000050,000
1053Dresmafik2550,00000050,000
1054DresMaggie2150,00000050,000
1055Dresmala50,00000050,000
1056Dresmandysova50,00000050,000
1057Dresmarcel50,00000050,000
1058Dresmarcon50,00000050,000
1059 marian50,00000050,000
1060DresMarieC2850,00000050,000
1061DresMars5750,00000050,000
1062DresMartin jockey Laube50,00000050,000
1063DresMartin0250,00000050,000
1064Dresmaruska50,00000050,000
1065Dresmaruu50,00000050,000
1066DresMary50,00000050,000
1067Dresmatouskova50,00000050,000
1068Dresmavis50,00000050,000
1069Dresmdluis50,00000050,000
1070Dresmejla50,00000050,000
1071Dresmeopta50,00000050,000
1072DresMF50,00000050,000
1073DresMic50,00000050,000
1074Dresmichal3350,00000050,000
1075 Michala.Senkova50,00000050,000
1076Dresmichinn50,00000050,000
1077DresMiki50,00000050,000
1078Dresmikikiki50,00000050,000
1079 mikiw50,00000050,000
1080Dresmilan1250,00000050,000
1081Dresmilan2250,00000050,000
1082Dresmilanb50,00000050,000
1083Dresmilanek50,00000050,000
1084Dresmilano111150,00000050,000
1085Dresmilous50,00000050,000
1086Dresmilousek50,00000050,000
1087Dresminovskazuzana50,00000050,000
1088DresMisa7350,00000050,000
1089Dresmoniga50,00000050,000
1090Dresmoniole50,00000050,000
1091DresMučaču50,00000050,000
1092Dresnamornikk50,00000050,000
1093DresNATALIJA50,00000050,000
1094Dresnerabus50,00000050,000
1095Dresneznalek50,00000050,000
1096DresNicocola50,00000050,000
1097DresNicole50,00000050,000
1098DresNicole9150,00000050,000
1099Dresolgaflxv50,00000050,000
1100Dresondhor50,00000050,000
1101Dresondra4450,00000050,000
1102Dresoooooo50,00000050,000
1103Drespalinak50,00000050,000
1104Drespanchopan50,00000050,000
1105Drespatek50,00000050,000
1106Drespatrikuk50,00000050,000
1107DresPEETRS50,00000050,000
1108DresPejpal50,00000050,000
1109DresPerca50,00000050,000
1110Drespessoa50,00000050,000
1111Drespetra50,00000050,000
1112DresPetrela250,00000050,000
1113 Peťule50,00000050,000
1114Drespetulka4250,00000050,000
1115Dresplaylist138450,00000050,000
1116DresPohanka50,00000050,000
1117DresPollas50,00000050,000
1118Drespondeli50,00000050,000
1119DresPop50,00000050,000
1120Dresposledni150,00000050,000
1121Drespravejkonak50,00000050,000
1122Dresprosek50,00000050,000
1123Dresqwerty50,00000050,000
1124Dresradka50,00000050,000
1125Dresrafael50,00000050,000
1126Dresrasto50,00000050,000
1127Dresreadynka50,00000050,000
1128Dresrebi50,00000050,000
1129DresReneySolo50,00000050,000
1130DresRianna50,00000050,000
1131 ross50,00000050,000
1132Dresroupec150,00000050,000
1133Dresrubio50,00000050,000
1134DresRusty50,00000050,000
1135Dressaarka50,00000050,000
1136DresSahara50,00000050,000
1137DresSarkaperuan150,00000050,000
1138Dressberatel50,00000050,000
1139DresSeamus50,00000050,000
1140DresShaakey50,00000050,000
1141Dressharlote50,00000050,000
1142DresSherardo50,00000050,000
1143Dressheyba50,00000050,000
1144Dresshhorty50,00000050,000
1145DresShorty.50,00000050,000
1146Dressibil50,00000050,000
1147 Sideshek50,00000050,000
1148DresSikVTS50,00000050,000
1149Dressilvas50,00000050,000
1150Dressimi7350,00000050,000
1151DresSionek2150,00000050,000
1152Dressklamarek50,00000050,000
1153Dresslavka50,00000050,000
1154Dressmolivec50,00000050,000
1155DresSmoothy50,00000050,000
1156Dressmudla50,00000050,000
1157Dressoninka50,00000050,000
1158Dresstaj bartos50,00000050,000
1159DresSTAJ-GAJUS200,000-150,0000050,000
1160DresStrnad50,00000050,000
1161DresStrnadova50,00000050,000
1162Dressvobodak50,00000050,000
1163DresTanice50,00000050,000
1164Drestatanka50,00000050,000
1165Dresterezkagalliova50,00000050,000
1166Drestesiov50,00000050,000
1167 Tipps50,00000050,000
1168DresTiumen50,00000050,000
1169Drestoiletspider50,00000050,000
1170Drestommmmy50,00000050,000
1171DresTrebor2250,00000050,000
1172 triglav2100,000-50,0000050,000
1173DresTWIGGY50,00000050,000
1174Dresvachamarian50,00000050,000
1175DresVandik50,00000050,000
1176DresVandual50,00000050,000
1177Dresvanerovaivana50,00000050,000
1178Dresvanova50,00000050,000
1179 vdamec50,00000050,000
1180Dresvdede50,00000050,000
1181Dresvencapunk50,00000050,000
1182Dresvendy-p50,00000050,000
1183DresVenina50,00000050,000
1184DresVeru123150,00000050,000
1185DresViazma50,00000050,000
1186Dresvinny50,00000050,000
1187Dresviren50,00000050,000
1188Dresvitada50,00000050,000
1189Dresviunka50,00000050,000
1190Dresvlasta50,00000050,000
1191Dresvulin50,00000050,000
1192DresWildfire50,00000050,000
1193Dresxjabii50,00000050,000
1194 X_X_X_vikita50,00000050,000
1195Dreszantara50,00000050,000
1196Dreszdenka tureckova50,00000050,000
1197Dreszeli50,00000050,000
1198Dreszeman50,00000050,000
1199DresZimmerova50,00000050,000
1200DresZizej50,00000050,000
1201DresZuzanka1150,00000050,000
1202DresZuzik50,00000050,000
1203Dreszuzina50,00000050,000
1204DresZuzu1150,00000050,000
1205DresZuzu750,00000050,000
1206 _Ohne Sorge50,00000050,000
1207Dresnamornik50,000-70049,993
1208DresKory 1750,000-100049,990
1209Dresranitidin50,000-400049,960
1210DresTomas_Pce50,000-400049,960
1211Drespekac50,000-450049,955
1212Dresros1750,000-500049,950
1213Dressylvina50,000-550049,945
1214DresGavča50,000-1500049,850
1215DresMiras1050,000-1600049,840
1216DresSecret Star50,000-2900049,710
1217Dresmegc50,000-3500049,650
1218Dresfifo50,000-4000049,600
1219DresKwak50,000-4600049,540
1220Drespegudo50,000-5000049,500
1221DresNikki-Oesch50,000-6000049,400
1222Dresnikita00750,000-1,0000049,000
1223DresJezis50,000-1,1000048,900
1224Dreshurt50,000-1,9000048,100
1225DresSandipan50,000-2,0000048,000
1226 MSD50,000-2,5000047,500
1227DresBea50,000-3,5000046,500
1228Dresmaser50,000-4,0000046,000
1229Dresku1ky50,000-5,0000045,000
1230DresMaru50,000-9,0000041,000
1231DresJaras50,000-10,0000040,000
1232DresJubikman50,000-10,0000040,000
1233DresFaja50,000-14,5000035,500
1234DresFéro´Di Péro Cémbálo400,000-365,0000035,000
1235Dressalac50,000-16,0000034,000
1236DresMaryshka50,000-19,3000030,700
1237Dreshakym50,000-20,0000030,000
1238DresDavpavek50,000-22,0000028,000
1239DresMartiani50,000-22,0000028,000
1240DresVanessa100,00029,000-101,050027,950
1241Drescaalipsa50,000-23,5000026,500
1242Dreslukas50,000-33,5000016,500
1243DresJohny50,000-40,0000010,000
1244DresFilip50,000-41,000009,000
1245Dresverca200,000-196,100003,900
1246Dresemiba50,000-50,000000
1247 jura50,000-50,000000
1248DresLinekkarel50,000-50,000000
1249DresMICHAEL50,000-50,000000
1250Drespepicek50,000-50,000000
1251Dressemeles50,000-50,000000
1252Dresstaj pavlik50,000-50,000000
1253DresUrsa200,000-200,000000
1254DresVLADKO DOBROVSKÝ50,000-50,000000
1255 Wild50,000-50,000000
1256Dreswr50,000-50,000000
1257 Železník50,000-50,000000
DosTipy
2019Lalu Zica69
2018vendys9975
2017Dobyvatel65
2013Martin170
2012Vabank67
2011Vincentvega94
2010Lalu Zica88
2009sončo pončo79
2008Lalu Zica75
2007Lalu Zica78
2006vindobona71
2005vindobona70
2004maxolon86
2003nimaima55
2002Libuse62
2001Rebeka52
Kurzové sázky
2019klaudie2,442,500
2018Winx2,312,700
2017jakobin1,850,000
2013Lincoln2,282,500
2012Eva1,592,500
2011Troska2,344,250
2010paramessi2,455,000
2009Rosela2,080,000
2008Vabank2,237,373
2007nimaima2,181,250
2006Kopejtko2,656,875
2005nimaima2,106,500
2004kozo1,885,713
2003nimaima1,566,000
2002Palkac1,686,250
Dražba
2019Roman1,069,000
2018dom-lb624,900
2017mash1,121,500
2013afro1,391,100
2012pavelko30438,650
2011Snoopy730,350
2010Staj Mongol1,662,100
2009BARTOSml840,000
2008Libor Apel.936,150
2007staj Tabera1,578,300
2006kozo533,250
2005szabkos1,828,000
2004Maravilla771,310
2003vkmoch1,286,550
5 hvězd
2019Tomík105
2018geza110
2017sisterD103
2013Vlcek119
2012temirkanov96
2011kapicka.rosi93
2010Tomík110
2009Naguiba125
2008petan112
2007janica96
2006Safi46
2005Vita181
2004peruan129
2003urban175
2002pasina158
Bookmaker
2019pedro125,550,232
2018JayAre3,102,927
2017Dobyvatel2,715,167
2013horsefreak5,465,272
2012horsefreak10,513,605
2011jakobin6,169,599
Vyhledání pedigree:

Kůň měsíce:
Kůň
květen 2020IGNACIUS REILLY
říjen 2019MR RIGHT
září 2019WIRELESS
srpen 2019SWEETICON
červenec 2019FALCON BABY
červen 2019PACIFIC HILL
květen 2019IGNACIUS REILLY
duben 2019BLACK CANYON
říjen 2018MR RIGHT
září 2018TROIZILET
srpen 2018NEAR TO BE RICH
červenec 2018DYLANKA
červen 2018BLESSED KISS
květen 2018SAGAR
duben 2018SAGAR
říjen 2017DALLY HIT
září 2017VENILLIA
srpen 2017VENILLIA
červenec 2017POLYANTA
červen 2017JOSEPH
květen 2017ALDAR
duben 2017POLYANTA
říjen 2016DALLY HIT
září 2016DALLY HIT
srpen 2016DALLY HIT
červenec 2016SEDMIKRASKA
červen 2016GONTCHAR
květen 2016LAGARO
duben 2016MONTJEU THIRD
říjen 2015AZTEK
září 2015TOUCH OF GENIUS
srpen 2015SANOK
červenec 2015AMGA RIVER
červen 2015TOUCH OF GENIUS
květen 2015DUMNONIA
duben 2015ALDAR
říjen 2014AZTEK
září 2014AZTEK
srpen 2014CHEEKY CHAPPIE
červenec 2014MARY YEATS
červen 2014CHEEKY CHAPPIE
květen 2014HONZIK CHIPERA
duben 2014ROCHES CROSS
říjen 2013TRIP TO RHODOS
září 2013DUX SCHOLAR
srpen 2013ROCHES CROSS
červenec 2013SALTANAT
červen 2013OMNIBUS
květen 2013MIKESH
duben 2013LYSYAN
říjen 2012TRIP TO RHODOS
září 2012LEO GALI
srpen 2012PEGAS
červenec 2012MERLYP
červen 2012KADYNY
květen 2012MYSTIC SWING
duben 2012ROCHES CROSS
říjen 2011GREEK WEDDING
září 2011WALLISTO
srpen 2011IRYKLON
červenec 2011STARFIGHTER
červen 2011ROCHES CROSS
květen 2011BRITTANY
duben 2011SHAMALGAN
říjen 2010MARIYDI
září 2010CORCOVADA
srpen 2010TARO
červenec 2010SHAMAL SALLY
červen 2010TALGADO
květen 2010IRYKLON
duben 2010FALCOHILL
říjen 2009MARIYDI
září 2009SHARPOUR
srpen 2009AGE OF JAPE
červenec 2009RABBIT ZAMINDAR
červen 2009AGE OF JAPE
květen 2009PUMPKIN
duben 2009IRYKLON
říjen 2008VADEONA
září 2008BLUE CORAL
srpen 2008URODOS
červenec 2008DETERMINACJA
červen 2008TULLAMORE
květen 2008KEVIN THE KNIGHT
duben 2008CERTUS
říjen 2007SCYRIS
září 2007SCYRIS
srpen 2007SAVIGNON
červenec 2007MARY LOU
červen 2007MEDEO
květen 2007H. RESERVATION
duben 2007STORMY JAIL
říjen 2006BABIE LATO
září 2006TEMPELTÄNZER
srpen 2006SCYRIS
červenec 2006VLTAVA
červen 2006LAUREAT
květen 2006DE ROBERTO
duben 2006TORLUS
říjen 2005LOUISE RAYNER
září 2005TORLUS
srpen 2005READY FOR LIFE
červenec 2005READY FOR LIFE
červen 2005READY FOR LIFE
květen 2005ECOLOGICALLY R.
duben 2005DJIBOUTI
říjen 2004ROSENSTURM
září 2004SCYRIS
srpen 2004DARSALAM
červenec 2004LLANITO
červen 2004DARSALAM
květen 2004DARSALAM
duben 2004ZAMBESI
říjen 2003ZAGON
září 2003KIFAAB
srpen 2003MONOLIT
červenec 2003KIFAAB
červen 2003OHNE SORGE
květen 2003YOKOM
duben 2003KIFAAB
říjen 2002ZAGON
září 2002PODEROSO
srpen 2002VAPETA
červenec 2002LARRIMAH
červen 2002PODEROSO
květen 2002LARRIMAH
duben 2002IXOS
říjen 2001VAPETA
září 2001BELLABOY
srpen 2001TRIBAL INSTINCT
červenec 2001VAPETA
červen 2001TRIBAL INSTINCT
květen 2001TRIBAL INSTINCT
duben 2001VAPETA
Kůň měsíce
červen 2020
Black Canyon
37% (12)
Eternity
0% (0)
Chilli Chocolate
6% (2)
Portorikos
0% (0)
Rate
56% (18)
32
Jezdec měsíce
červen 2020
Florian A.
20% (5)
Lukášek T.
4% (1)
Murzabayev B.
4% (1)
Zatloukal M.
70% (17)
24
Prosíme hlasující v anketách, aby hlasovali každý POUZE JEDNOU V KAŽDÉ KATEGORII. V případě více hlasů ze stejné IP adresy může být přístup na stránky DosTipy z této adresy zakázán! Děkujeme.
Jezdec měsíce:
Jezdec
květen 2020Lukášek T.
říjen 2019Verner J.
září 2019Soumillon C.
srpen 2019Janáček V.
červenec 2019Liška D.
červen 2019Palík Ji.
květen 2019Šafář J.
duben 2019Verner J.
říjen 2018Janáček V.
září 2018Murzabayev B.
srpen 2018Laube M.
červenec 2018Ferhanov B.
červen 2018Ferhanov B.
květen 2018Mitchell J.
duben 2018Liška D.
říjen 2017Liška D.
září 2017Foret P.
srpen 2017Hlubučková K.
červenec 2017Foret P.
červen 2017Palík Ji.
květen 2017Šafář J.
duben 2017Foret P.
říjen 2016Havelková M..
září 2016Murzabayev B.
srpen 2016Palík Ji.
červenec 2016Foret P.
červen 2016Verner J.
květen 2016Verner J.
duben 2016Foret P.
říjen 2015Verner J.
září 2015Demuro C.
srpen 2015Janáček V.
červenec 2015Murzabayev B.
červen 2015Murzabayev B.
květen 2015Línek J.
duben 2015Murzabayev B.
říjen 2014Murzabayev B.
září 2014Foret P.
říjen 2014Chaloupka J.
červenec 2014Rája J.
červen 2014Haveková M.
květen 2014Foret P.
duben 2014Foret P.
říjen 2013Chaloupka J.
září 2013Murzabayev B.
srpen 2013Verner J.
červenec 2013Koplík Ra.
červen 2013Chaloupka J.
květen 2013Chaloupka J.
duben 2013Šafář J.
říjen 2012Korečková V.
září 2012Šafář J.
srpen 2012Foret P.
červenec 2012Foret P.
červen 2012Chaloupka J.
květen 2012Zatloukal M.
duben 2012Foret P.
říjen 2011Šafář J.
září 2011Chaloupka J.
srpen 2011Rája J.
červenec 2011Rája J.
červen 2011Rája J.
květen 2011Zatloukal M.
duben 2011Lukášek T.
říjen 2010Janáček V.
září 2010Lukášek T.
srpen 2010Lukášek T.
červenec 2010Janáček V.
červen 2010Minařík Fi.
květen 2010Lukášek T.
duben 2010Srnec M.
říjen 2009Janáček V.
září 2009Janáček V.
srpen 2009Lopez J.P.
červenec 2009Andrés D.
červen 2009Verner J.
květen 2009Andrés D.
duben 2009Janáček V.
říjen 2008Chaloupka J.
září 2008Janáček V.
srpen 2008Srnec M.
červenec 2008Juráček R.
červen 2008Janáček V.
květen 2008Minařík Fe.
duben 2008Bartoš J.
říjen 2007Chaloupka J.
září 2007Miličková I.
srpen 2007Lukášek T.
červenec 2007Srnec M.
červen 2007Eddery P.
květen 2007Chaloupka J.
duben 2007Lukášek T.
říjen 2006Havelková M.
září 2006Havelková M.
srpen 2006Rája J.
červenec 2006Rája J.
červen 2006Janáček V.
květen 2006Rája J.
duben 2006Chaloupka J.
říjen 2005Kobzarev K.
září 2005Resulov A.
srpen 2005Rája J.
červenec 2005Rája J.
červen 2005Andrés D.
květen 2005Rája J.
duben 2005Janáček V.